Встановив на дачі. Зимою при мінусовій температурі працює без проблем. Батарейки не сідають швидко.
Сигналізація проста в налаштуванні, є докладна інструкція. Працює стабільно, елементи живлення тримають довго. Рекомендую! Дуже добре, майже ідеально!