Ж
Жасмин Пальчик

Камера працює при різних температурах, перевірено. Жодних збоїв. Добре, але є над чим працювати.

Ответить
Ч
Чеслав Наливайко

Встановив на фасаді, кріплення надійне, вітер не страшний. Все супер, рекомендую!

Ответить
Є
Єфросинія Івашко

Камера працює без нарікань, виконує свої функції. Все супер, рекомендую!

Ответить
В
Вікторія Яцик

Камера сподобалась, все добре. Все супер, рекомендую!

Ответить
М
Мирослава Кобзар

Працює без перебоїв, стабільно. Все супер, рекомендую!

Ответить