Камера працює при різних температурах, перевірено. Жодних збоїв. Добре, але є над чим працювати.
Встановив на фасаді, кріплення надійне, вітер не страшний. Все супер, рекомендую!
Камера працює без нарікань, виконує свої функції. Все супер, рекомендую!
Камера сподобалась, все добре. Все супер, рекомендую!
Працює без перебоїв, стабільно. Все супер, рекомендую!