Реєстратор має вбудований POE комутатор, не треба окреме живлення для камер.
Брав для дому, підключив 4 камери. Працює стабільно, жодних збоїв. Інтерфейс зрозумілий навіть для новачка.
Працює в широкому діапазоні температур, встановив на різних об'єктах. Все супер, рекомендую!