Встановив на фасаді. За час експлуатації жодних нарікань, опади не страшні. Якість картинки чудова. Все супер, рекомендую!
Камера має хороший захист, встановив просто неба, негода не страшна. Рекомендую! Все супер, рекомендую!
Кут огляду достатній, все необхідне потрапляє в кадр. Все супер, рекомендую!
Встановив на фасаді будинку. За 2 місяці експлуатації жодних нарікань, дощ та сніг не страшні. Якість картинки чудова.
Брав дві камери для приватного будинку. Мобільний додаток працює стабільно, сповіщення про рух точні. Рекомендую цей магазин!