І
Іванна Юник

Встановив на фасаді. За час експлуатації жодних нарікань, опади не страшні. Якість картинки чудова. Все супер, рекомендую!

Ответить
Н
Назар Романчук

Камера має хороший захист, встановив просто неба, негода не страшна. Рекомендую! Все супер, рекомендую!

Ответить
З
Звенислава Павлов

Кут огляду достатній, все необхідне потрапляє в кадр. Все супер, рекомендую!

Ответить
А
Алла Андрійчук

Встановив на фасаді будинку. За 2 місяці експлуатації жодних нарікань, дощ та сніг не страшні. Якість картинки чудова.

Ответить
С
Семен Козак

Брав дві камери для приватного будинку. Мобільний додаток працює стабільно, сповіщення про рух точні. Рекомендую цей магазин!

Ответить