П
Пафнутій Микитюк

Встановив на фасаді, кріплення надійне, вітер не страшний. Все супер, рекомендую!

Ответить
А
Анна Марченко

Вночі бачить як вдень! ІЧ-підсвітка потужна, дальність велика. Рекомендую для охорони території.

Ответить
К
Катруся Дорофєєв

Камера працює при різних температурах, перевірено. Жодних збоїв. Все супер, рекомендую!

Ответить
О
Оксана Пархоменко

Якість зйомки на високому рівні. Все супер, рекомендую!

Ответить
Ю
Юлька Вакуленко

Встановив на об'єкті, працює дистанційно без проблем. З будь-якої точки можу подивитися що відбувається. Все супер, рекомендую!

Ответить