О
Овдій Тимченко

Вбудований мікрофон записує звук якісно, чутно добре. Все супер, рекомендую!

Ответить
Я
Ярина Чорний

Камера не боїться негоди, працює в різних умовах. Все супер, рекомендую!

Ответить
Н
Наум Шульга

Кут огляду хороший, перекриває велику територію. Менше камер потрібно для об'єкта. Все супер, рекомендую!

Ответить
Щ
Щастина Гармаш

Дуже задоволений покупкою, все працює як треба. Все супер, рекомендую!

Ответить
Д
Добромира Гордієнко

Додаток зручний, інтерфейс інтуїтивно зрозумілий. Дуже добре, майже ідеально!

Ответить