С
Святослав Тимошенко

Купив цю камеру для вуличного спостереження. Відмінна якість зображення навіть вночі, ІЧ-підсвітка працює чудово. Рекомендую!

Ответить
А
Анатолій Яценко

Камера якісна, варта своїх грошей. Добре, але є над чим працювати.

Ответить
В
Віталій Козак

Якість збірки та матеріалів хороша. Все супер, рекомендую!

Ответить
І
Ігнат Яловий

Кут огляду хороший, перекриває велику територію. Менше камер потрібно для об'єкта. Все супер, рекомендую!

Ответить
К
Кирило Ковальов

Пиловологозахист реальний, пил не потрапляє всередину.

Ответить