З
Зот Сагайдачний

Кут огляду достатній, все необхідне потрапляє в кадр. Все супер, рекомендую!

Ответить
О
Олімпій Яремчук

Камера чутлива, деталізація хороша. Все супер, рекомендую!

Ответить
Н
Наум Чубай

Кріплення зручне, можна регулювати положення. Встановив швидко. Все супер, рекомендую!

Ответить
І
Ілля Бондарєв

Вночі бачить як вдень! ІЧ-підсвітка потужна, дальність велика. Рекомендую для охорони території.

Ответить