Т
Тарас Довгопол

Камера супер, рекомендую. Все супер, рекомендую!

Ответить
О
Остап Сидоренко

Дуже задоволений цією покупкою. Все супер, рекомендую!

Ответить
Ф
Флора Хижняк

Камера надійна, працює стабільно. Все супер, рекомендую!

Ответить
Н
Надія Сердюк

Камера перевершила очікування. Деталізація облич навіть на відстані 10 метрів. ІЧ-підсвітка не приваблює комах, що важливо для нічної зйомки.

Ответить
С
Софія Козлов

Відмінна деталізація, розпізнає номери автомобілів з 15 метрів. Для парковки ідеально.

Ответить