Рекомендую, не пошкодуєте. Добре, але є над чим працювати.
Товар прийшов в ідеальному стані, все працює. Продавця рекомендую! Добре, але є над чим працювати.
Товар якісний, претензій немає. Все супер, рекомендую!
Все сподобалось, дякую. Добре, але є над чим працювати.
Дуже задоволений покупкою. Ціна та якість відповідають. Дякую! Все супер, рекомендую!