А
Артем Алексєєв

Замовив, отримав швидко. Кабель відповідає ГОСТу, переріз той що заявлено. Продавець чесний, рекомендую!

Ответить
С
Софія Швець

Кабель хороший, я задоволений. Все супер, рекомендую!

Ответить
Х
Харитина Чайка

Прокладав в різних умовах. Кабель витримав, ізоляція не пошкодилась. Рекомендую для різних об'єктів! Все супер, рекомендую!

Ответить
К
Катерина Федорчук

Оболонка з поліетилену низького тиску, витримує перепади температур від -40 до +70.

Ответить
С
Святослав Марченко

Кабель має захисний шар від вологи, проклав на вулиці без гофри, вже рік працює.

Ответить