Ю
Юрій Піддубний

Купив цю камеру для спостереження. Відмінна якість зображення, добре видно всі деталі. Вночі теж працює чудово. Рекомендую! Дуже добре, майже ідеально!

Ответить
С
Сергій Мельник

Камера працює бездоганно вже 3 місяці. Ніяких нарікань, якість збірки відмінна, кріплення зручне. Брав для офісу, тепер планую докупити ще.

Ответить
М
Мирослава Гончар

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Ответить
Д
Дарина Ващенко

Пиловологозахист реальний, пил не потрапляє всередину.

Ответить
Г
Галактіон Ігнатенко

Професійна камера за адекватну ціну. Використовую на об'єкті, картинка чиста, кольори природні. Доставка швидка, пакування надійне. Все супер, рекомендую!

Ответить