Встановив на об'єкті. При різних температурах працює без проблем. Елементи живлення не сідають швидко. Дуже добре, майже ідеально!
Брав для приміщення. Компактна, не псує інтер'єр, при цьому надійна. Можливість керування дистанційно дуже зручна. Все супер, рекомендую!