П
Пантелеймон Вдовиченко

Захист хороший, пил не потрапляє всередину. Все супер, рекомендую!

Ответить
Ф
Філарет Макаров

Кріплення надійне, камера не зміщується. Все супер, рекомендую!

Ответить
Ф
Феофанія Черняк

Камера не підводить, працює завжди. Все супер, рекомендую!

Ответить
Х
Харитина Швець

Додаток зручний, інтерфейс інтуїтивно зрозумілий. Все супер, рекомендую!

Ответить
О
Оксана Мороз

Камера працює бездоганно вже 3 місяці. Ніяких нарікань, якість збірки відмінна, кріплення зручне. Брав для офісу, тепер планую докупити ще.

Ответить