Захист хороший, пил не потрапляє всередину. Все супер, рекомендую!
Кріплення надійне, камера не зміщується. Все супер, рекомендую!
Камера не підводить, працює завжди. Все супер, рекомендую!
Додаток зручний, інтерфейс інтуїтивно зрозумілий. Все супер, рекомендую!
Камера працює бездоганно вже 3 місяці. Ніяких нарікань, якість збірки відмінна, кріплення зручне. Брав для офісу, тепер планую докупити ще.