Захист від негоди працює, перевірено. Все супер, рекомендую!
Нічний режим вмикається автоматично, перехід плавний. Все супер, рекомендую!
Камера має хороший захист, встановив просто неба, негода не страшна. Рекомендую! Все супер, рекомендую!
Камера має функцію anti-glare, відблисків майже немає, картинка чітка.
Камера має всі необхідні функції. Дуже добре, майже ідеально!