Р
Руслан Федорчук

Камера компактна, не привертає уваги. Для прихованого спостереження ідеально.

Ответить
Т
Терентій Іщенко

Дуже задоволений покупкою. Все супер, рекомендую!

Ответить
Д
Діана Андрійчук

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Ответить
С
Савва Малишко

Захист від негоди працює, перевірено. Все супер, рекомендую!

Ответить
Ц
Цвітка Іванисенко

Використовую для спостереження. Широкий кут огляду дозволяє бачити всю територію. Рекомендую! Все супер, рекомендую!

Ответить