Дуже задоволений співвідношенням ціни та якості. Камера коштує своїх грошей повністю. Рекомендую до покупки! Все супер, рекомендую!
Якість збірки на висоті, металевий корпус, пило-вологозахист справжній. Встановив на вулиці, морози -15 витримує без проблем.
Захист хороший, пил не потрапляє всередину. Добре, але є над чим працювати.