Й
Йордана Заєць

Камера справляється з задачами. Все супер, рекомендую!

Ответить
Є
Євдоким Захарчук

Камера працює бездоганно вже кілька місяців. Ніяких нарікань, якість збірки відмінна. Брав для об'єкта, тепер планую докупити ще. Все супер, рекомендую!

Ответить
О
Оксана Лисенко

Кут огляду 120 градусів, перекриває велику територію. Менше камер потрібно для об'єкта.

Ответить
Й
Йосип Зарудний

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється. Все супер, рекомендую!

Ответить
М
Маркел Вдовиченко

Кут огляду достатній, все необхідне потрапляє в кадр. Все супер, рекомендую!

Ответить