Камера працює бездоганно вже кілька місяців. Ніяких нарікань, якість збірки відмінна. Брав для об'єкта, тепер планую докупити ще. Все супер, рекомендую!
Кут огляду 120 градусів, перекриває велику територію. Менше камер потрібно для об'єкта.
Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється. Все супер, рекомендую!
Кут огляду достатній, все необхідне потрапляє в кадр. Все супер, рекомендую!