Р
Регіна Бондарєв

Вночі бачить як вдень! ІЧ-підсвітка потужна, дальність велика. Рекомендую для охорони території.

Ответить
Ш
Шимон Удовиченко

Камера справляється з задачами. Все супер, рекомендую!

Ответить
А
Артем Сердюк

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється.

Ответить
Р
Руслана Шаповал

Нічний режим вмикається автоматично, перехід плавний. Все супер, рекомендую!

Ответить
Т
Тимур Мірошниченко

Брав дві камери для об'єкта. Мобільний додаток працює стабільно, сповіщення точні. Рекомендую цей магазин! Все супер, рекомендую!

Ответить