Встановив на фасаді будинку. За 2 місяці експлуатації жодних нарікань, дощ та сніг не страшні. Якість картинки чудова.
Камера має хорошу оптику, відблисків майже немає, картинка чітка. Все супер, рекомендую!
Камера має корисні функції, сповіщення працюють точно, хибних спрацьовувань майже немає. Все супер, рекомендую!