М
Маргарита Ващенко

Нічна зйомка якісна, все видно добре. Все супер, рекомендую!

Ответить
Л
Людмила Гордієнко

Встановив на фасаді будинку. За 2 місяці експлуатації жодних нарікань, дощ та сніг не страшні. Якість картинки чудова.

Ответить
О
Оксана Дорошенко

Камера має хорошу оптику, відблисків майже немає, картинка чітка. Все супер, рекомендую!

Ответить
Н
Настуся Устименко

Камера має корисні функції, сповіщення працюють точно, хибних спрацьовувань майже немає. Все супер, рекомендую!

Ответить