Г
Галактіон Васюк

Камера має хорошу оптику, відблисків майже немає, картинка чітка. Все супер, рекомендую!

Ответить
Ф
Федоська Олексюк

Працює відмінно, ніяких проблем. Добре, але є над чим працювати.

Ответить
В
Віктор Міщук

Камера проста в налаштуванні, розібрався швидко. Дуже добре, майже ідеально!

Ответить
М
Меркурій Жук

Камера видає чітку картинку навіть при слабкому освітленні. Для зовнішнього спостереження ідеальний варіант. Все супер, рекомендую!

Ответить