Ф
Федір Шевчук

Камера перевершила очікування. Деталізація облич навіть на відстані 10 метрів. ІЧ-підсвітка не приваблює комах, що важливо для нічної зйомки.

Ответить
А
Анастасія Мартинюк

Купив цю камеру для спостереження. Відмінна якість зображення, добре видно всі деталі. Вночі теж працює чудово. Рекомендую! Все супер, рекомендую!

Ответить
І
Іванна Симоненко

Додаток працює добре, сповіщення приходять. Все супер, рекомендую!

Ответить
З
Зореслава Дорошенко

Зображення чітке, деталізація висока, задоволений. Все супер, рекомендую!

Ответить
З
Забава Кириченко

Камера працює бездоганно вже кілька місяців. Ніяких нарікань, якість збірки відмінна. Брав для об'єкта, тепер планую докупити ще. Дуже добре, майже ідеально!

Ответить