Камера перевершила очікування. Деталізація облич навіть на відстані 10 метрів. ІЧ-підсвітка не приваблює комах, що важливо для нічної зйомки.
Купив цю камеру для спостереження. Відмінна якість зображення, добре видно всі деталі. Вночі теж працює чудово. Рекомендую! Все супер, рекомендую!
Зображення чітке, деталізація висока, задоволений. Все супер, рекомендую!
Камера працює бездоганно вже кілька місяців. Ніяких нарікань, якість збірки відмінна. Брав для об'єкта, тепер планую докупити ще. Дуже добре, майже ідеально!