Встановив на фасаді будинку. За 2 місяці експлуатації жодних нарікань, дощ та сніг не страшні. Якість картинки чудова.
Живлення організовано зручно, без зайвих проводів. Все супер, рекомендую!
Налаштував швидко через додаток. Дуже зручно, що не треба викликати майстра. Рекомендую! Все супер, рекомендую!