В
Віолетта Коваль

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Ответить
Д
Денис Бондарєв

Камера має вбудований мікрофон, звук записується чітко, без перешкод. Важливо для моїх задач.

Ответить
Н
Назарій Москаленко

Камера має гарні характеристики, вдень і вночі все видно. Добре, але є над чим працювати.

Ответить
В
Веселина Максимюк

Рекомендую, хороша модель. Дуже добре, майже ідеально!

Ответить
Ю
Юліанна Сорокін

Дуже задоволений покупкою. Все супер, рекомендую!

Ответить