Якість збірки на висоті, металевий корпус, пило-вологозахист справжній. Встановив на вулиці, морози -15 витримує без проблем.
Камера якісна, варта своїх грошей. Все супер, рекомендую!
З камерою працювати легко та зручно. Добре, але є над чим працювати.
Все працює як треба, без проблем. Все супер, рекомендую!
Брав для об'єкта. Кутів огляду достатньо, щоб бачити все необхідне. Якість запису відмінна. Все супер, рекомендую!