К
Крістіна Антонюк

Якість збірки на висоті, металевий корпус, пило-вологозахист справжній. Встановив на вулиці, морози -15 витримує без проблем.

Ответить
Н
Нестор Козак

Камера якісна, варта своїх грошей. Все супер, рекомендую!

Ответить
М
Михайло Яцишин

З камерою працювати легко та зручно. Добре, але є над чим працювати.

Ответить
М
Марфа Урбан

Все працює як треба, без проблем. Все супер, рекомендую!

Ответить
У
Улянка Ільєнко

Брав для об'єкта. Кутів огляду достатньо, щоб бачити все необхідне. Якість запису відмінна. Все супер, рекомендую!

Ответить