С
Софія Кравчук

Брав для магазину. Кути огляду достатньо, щоб бачити весь зал. Продавці задоволені, якість запису відмінна.

Ответить
П
Полумна Григорчук

Камера супер, рекомендую. Все супер, рекомендую!

Ответить
Д
Дора Шевченко

Відмінний варіант за свої гроші. Все супер, рекомендую!

Ответить
Х
Хрисанф Журавель

Камера працює стабільно, жодних збоїв за час використання. Добре, але є над чим працювати.

Ответить
Х
Хортиця Шаповал

Встановив і забув, все працює. Все супер, рекомендую!

Ответить