Брав для магазину. Кути огляду достатньо, щоб бачити весь зал. Продавці задоволені, якість запису відмінна.
Камера супер, рекомендую. Все супер, рекомендую!
Відмінний варіант за свої гроші. Все супер, рекомендую!
Камера працює стабільно, жодних збоїв за час використання. Добре, але є над чим працювати.
Встановив і забув, все працює. Все супер, рекомендую!