Л
Лаврентій Трохименко

Камера хороша, рекомендую всім. Дуже добре, майже ідеально!

Ответить
Ш
Штефанія Левицький

Кут огляду хороший, перекриває велику територію. Менше камер потрібно для об'єкта. Все супер, рекомендую!

Ответить
В
Владилен Ващенко

Камера має гарні характеристики, вдень і вночі все видно. Все супер, рекомендую!

Ответить
К
Кирило Ковальов

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється.

Ответить
М
Микола Кравчук

Камера видає чітку картинку навіть при слабкому освітленні. Для вуличного спостереження ідеальний варіант.

Ответить