Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється. Все супер, рекомендую!
Взяв камеру, дуже зручно - мінімум проводів. Працює стабільно, жодних проблем з підключенням. Все супер, рекомендую!
Якість збірки на висоті, корпус надійний, захист хороший. Встановив на вулиці, погодні умови витримує без проблем. Все супер, рекомендую!
Камера має вбудований мікрофон, звук записується чітко, без перешкод. Важливо для моїх задач.