Працює тихо, не створює шуму. Все супер, рекомендую!
Камера має хороший захист, встановив просто неба, негода не страшна. Рекомендую! Добре, але є над чим працювати.
Камера працює як годинник, без збоїв. Все супер, рекомендую!
Камера якісна, варта своїх грошей. Все супер, рекомендую!
Вночі бачить відмінно, все видно. Все супер, рекомендую!