Ш
Шептиха Виговський

Працює тихо, не створює шуму. Все супер, рекомендую!

Ответить
А
Агата Осипенко

Камера має хороший захист, встановив просто неба, негода не страшна. Рекомендую! Добре, але є над чим працювати.

Ответить
П
Пилип Франко

Камера працює як годинник, без збоїв. Все супер, рекомендую!

Ответить
У
Урбан Тимошенко

Камера якісна, варта своїх грошей. Все супер, рекомендую!

Ответить
С
Світляна Шевцов

Вночі бачить відмінно, все видно. Все супер, рекомендую!

Ответить