Л
Лука Ткаченко

Вночі бачить як вдень! ІЧ-підсвітка потужна, дальність велика. Рекомендую для охорони території.

Ответить
Г
Герасим Піддубний

Камера працює, все показує. Все супер, рекомендую!

Ответить
Н
Назар Шинкаренко

Встановив і забув, все працює. Все супер, рекомендую!

Ответить
Б
Богдан Стецюк

Рекомендую цю камеру, співвідношення ціни та якості відмінне. Все супер, рекомендую!

Ответить
А
Анна Бєлов

Камера має функцію anti-glare, відблисків майже немає, картинка чітка.

Ответить