Л
Лідія Розум

Камера виправдала очікування повністю. Добре, але є над чим працювати.

Ответить
Ю
Юхим Осипенко

Камера працює стабільно, жодних збоїв за час використання. Все супер, рекомендую!

Ответить
О
Олімпій Скрипник

Все працює, все подобається, дякую. Все супер, рекомендую!

Ответить
Я
Ягода Бровар

Камера супер, рекомендую. Все супер, рекомендую!

Ответить
Ю
Юлька Євтух

Працює відмінно, ніяких проблем. Все супер, рекомендую!

Ответить