К
Кіпріан Івченко

Камера хороша, рекомендую всім. Все супер, рекомендую!

Ответить
С
Станіслав Пальчик

Відмінна деталізація, розпізнає об'єкти добре. Для різних задач ідеально. Дуже добре, майже ідеально!

Ответить
Д
Дарина Гриценко

Відмінна деталізація, розпізнає номери автомобілів з 15 метрів. Для парковки ідеально.

Ответить
Л
Людмила Гришин

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється. Все супер, рекомендую!

Ответить
І
Ігнат Шевчук

Якість збірки на висоті, корпус надійний, захист хороший. Встановив на вулиці, погодні умови витримує без проблем. Добре, але є над чим працювати.

Ответить