Ц
Цецилія Рябоконь

Камера супер, рекомендую. Все супер, рекомендую!

Ответить
М
Микола Фролов

Камера працює бездоганно вже 3 місяці. Ніяких нарікань, якість збірки відмінна, кріплення зручне. Брав для офісу, тепер планую докупити ще.

Ответить
Н
Неоніла Лисенко

Дуже задоволений співвідношенням ціни та якості. Камера коштує своїх грошей повністю. Рекомендую до покупки! Все супер, рекомендую!

Ответить
П
Параска Єрмоленко

Працює відмінно, претензій немає. Все супер, рекомендую!

Ответить
С
Стефанія Мельник

Додаток працює добре, сповіщення приходять. Все супер, рекомендую!

Ответить