Встановив на дачі. Зимою при мінусовій температурі працює без проблем. Батарейки не сідають швидко.
Зручна в роботі, все інтуїтивно. Все супер, рекомендую!
Сигналізація підтримує сценарії, при тривозі вмикається світло і сирена.
Сигналізація працює вже півроку без нарікань. Датчики чутливі, але хибних спрацьовувань немає. Дуже задоволений!
Датчики вібрації на вікнах, при спробі відкрити миттєва тривога.