Перейшов на нову камеру. Різниця колосальна! Налаштування просте, інтерфейс зрозумілий. Дякую за консультацію! Все супер, рекомендую!
Якість збірки на висоті, металевий корпус, пило-вологозахист справжній. Встановив на вулиці, морози -15 витримує без проблем.
Є можливість бездротового підключення, не треба тягнути зайві проводи. Дуже зручно. Все супер, рекомендую!
Камера має гарні характеристики, вдень і вночі все видно. Добре, але є над чим працювати.
Зображення чітке, деталізація висока, задоволений. Дуже добре, майже ідеально!