К
Корній Юнчик

Кут огляду достатній, все необхідне потрапляє в кадр. Все супер, рекомендую!

Ответить
З
Захар Іванчук

Брав для магазину. Кути огляду достатньо, щоб бачити весь зал. Продавці задоволені, якість запису відмінна.

Ответить
С
Світляна Ємець

Камера має всі необхідні функції. Все супер, рекомендую!

Ответить
У
Устина Левицький

Кольори природні, автоматика працює правильно. Добре, але є над чим працювати.

Ответить
Й
Йордана Осипенко

Все працює як треба, без проблем. Все супер, рекомендую!

Ответить