Л
Леся Савченко

Камера якісна, відповідає опису. Все супер, рекомендую!

Ответить
Є
Євгенія Олійник

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Ответить
П
Павло Козак

Кріплення зручне, можна регулювати кут нахилу. Встановив за 10 хвилин.

Ответить
Г
Геннадій Шматко

Додаток підтримує сповіщення, оперативно дізнаюся про події. Все супер, рекомендую!

Ответить
З
Зенон Лисенко

Перейшов на нову камеру. Різниця колосальна! Налаштування просте, інтерфейс зрозумілий. Дякую за консультацію! Все супер, рекомендую!

Ответить