О
Олег Тимошенко

Брав комплект з двох камер. Обидві працюють стабільно, жодного збою за півроку. Рекомендую магазин!

Ответить
Ю
Ювеналій Шматко

Камера працює бездоганно вже кілька місяців. Ніяких нарікань, якість збірки відмінна. Брав для об'єкта, тепер планую докупити ще. Все супер, рекомендую!

Ответить
І
Ігор Єрмак

Камера супер, рекомендую. Все супер, рекомендую!

Ответить
Й
Йосип Самойленко

Вбудований мікрофон записує звук якісно, чутно добре. Все супер, рекомендую!

Ответить
Р
Радислав Гришин

Брав дві камери для об'єкта. Мобільний додаток працює стабільно, сповіщення точні. Рекомендую цей магазин! Добре, але є над чим працювати.

Ответить