В
Валерій Орел

Камера має хороший захист, встановив просто неба, негода не страшна. Рекомендую! Все супер, рекомендую!

Ответить
А
Агафон Швець

Камера видає чітку картинку навіть при слабкому освітленні. Для зовнішнього спостереження ідеальний варіант. Все супер, рекомендую!

Ответить
Є
Євген Соколенко

Кут огляду достатній, все необхідне потрапляє в кадр. Все супер, рекомендую!

Ответить
Т
Тарас Бондаренко

Працює тихо, не створює шуму. Все супер, рекомендую!

Ответить
П
Парфен Пономаренко

Камера проста в налаштуванні, розібрався швидко. Все супер, рекомендую!

Ответить