Камера має хороший захист, встановив просто неба, негода не страшна. Рекомендую! Все супер, рекомендую!
Камера видає чітку картинку навіть при слабкому освітленні. Для зовнішнього спостереження ідеальний варіант. Все супер, рекомендую!
Кут огляду достатній, все необхідне потрапляє в кадр. Все супер, рекомендую!