Брав для структурованої кабельної мережі. Тестував флюк - всі параметри в нормі.
Прокладав 200 метрів по вулиці. Кабель витримав і дощ, і сніг, за 3 місяці жодних нарікань. Якість на висоті!
Брав для монтажу. Кабель м'який, зручно тягнути, жили не ламаються. Дякую за швидку відправку! Добре, але є над чим працювати.
Брав для зовнішньої прокладки по стіні. Оболонка стійка до ультрафіолету, за рік не вицвіла і не потріскалась.