Замовляв для підприємства. Все прийшло вчасно, комплектація повна, все працює. Дякую за співпрацю! Добре, але є над чим працювати.
Товар якісний, претензій немає. Добре, але є над чим працювати.
Вже не перше замовлення, завжди все відмінно. Цей магазин став моїм основним постачальником.