Встановив на дачі. Зимою при мінусовій температурі працює без проблем. Батарейки не сідають швидко.
Централь має вбудований акумулятор, при збоях живлення працює. Все супер, рекомендую!
Брав комплект з 10 датчиків. Всі працюють стабільно, жодного браку. Якість контролюється.
Сигналізація проста в налаштуванні, є докладна інструкція. Працює стабільно, батарейки тримають довго. Рекомендую!