В
Віолетта Сердюк

Встановив на дачі. Зимою при мінусовій температурі працює без проблем. Батарейки не сідають швидко.

Ответить
М
Майя Цибульський

Централь має вбудований акумулятор, при збоях живлення працює. Все супер, рекомендую!

Ответить
Ю
Юлія Кравчук

Брав комплект з 10 датчиків. Всі працюють стабільно, жодного браку. Якість контролюється.

Ответить
Ф
Федір Андрійчук

Сигналізація проста в налаштуванні, є докладна інструкція. Працює стабільно, батарейки тримають довго. Рекомендую!

Ответить
Н
Настуся Чубай

Датчики на вікнах, при спробі проникнення сигнал. Все супер, рекомендую!

Ответить