Б
Беатриса Бєлов

Централь має вбудований акумулятор, при збоях живлення працює. Все супер, рекомендую!

Ответить
Л
Лев Козак

Встановив на дачі. Зимою при мінусовій температурі працює без проблем. Батарейки не сідають швидко.

Ответить
О
Овдій Вареник

Встановив на об'єкті. Датчики працюють чітко, хибних спрацьовувань немає навіть при різних умовах. Надійне рішення! Все супер, рекомендую!

Ответить
А
Анатолій Рудь

Рекомендую до придбання. Дуже добре, майже ідеально!

Ответить
Е
Елеонора Щириця

Датчики компактні, непомітні, працюють чітко. Магніти потужні, спрацьовують добре. Все супер, рекомендую!

Ответить