В
Віктор Павлюк

Професійна камера за адекватну ціну. Використовую для складу, картинка чиста, кольори природні. Доставка швидка, пакування надійне.

Ответить
А
Августин Мартиненко

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється. Все супер, рекомендую!

Ответить
С
Світлана Ковальов

Вночі бачить як вдень! ІЧ-підсвітка потужна, дальність велика. Рекомендую для охорони території.

Ответить
Ф
Феогност Філоненко

Вночі бачить добре! Підсвітка потужна, дальність велика. Рекомендую для охорони території. Все супер, рекомендую!

Ответить
Ч
Червона Винник

Використовую для спостереження. Широкий кут огляду дозволяє бачити всю територію. Рекомендую! Все супер, рекомендую!

Ответить