Є
Євгенія Кравчук

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Ответить
Є
Євдоким Овчаренко

Брав дві камери для об'єкта. Мобільний додаток працює стабільно, сповіщення точні. Рекомендую цей магазин! Все супер, рекомендую!

Ответить
І
Ілля Гордієнко

Вночі бачить як вдень! ІЧ-підсвітка потужна, дальність велика. Рекомендую для охорони території.

Ответить
Л
Лазар Євтух

Професійна камера за адекватну ціну. Використовую на об'єкті, картинка чиста, кольори природні. Доставка швидка, пакування надійне. Все супер, рекомендую!

Ответить
Р
Регіна Циганенко

Нічний режим вмикається автоматично, перехід плавний. Все супер, рекомендую!

Ответить