В
Вадим Шевченко

Встановив на фасаді будинку. За 2 місяці експлуатації жодних нарікань, дощ та сніг не страшні. Якість картинки чудова.

Ответить
М
Марко Бондаренко

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Ответить
П
Поліна Козак

Брав дві камери для приватного будинку. Мобільний додаток працює стабільно, сповіщення про рух точні. Рекомендую цей магазин!

Ответить
А
Аркадій Нестеренко

Перейшов на нову камеру. Різниця колосальна! Налаштування просте, інтерфейс зрозумілий. Дякую за консультацію! Все супер, рекомендую!

Ответить
Є
Євдокія Зозуля

Камера має хороший динамічний діапазон, деталі видно при різному освітленні. Все супер, рекомендую!

Ответить