В
Вадим Каплун

Купив цю камеру для спостереження. Відмінна якість зображення, добре видно всі деталі. Вночі теж працює чудово. Рекомендую! Все супер, рекомендую!

Ответить
З
Захарій Гончарук

Працює без перебоїв, стабільно. Все супер, рекомендую!

Ответить
О
Олімпіада Щербань

Рекомендую до придбання, не пошкодуєте. Все супер, рекомендую!

Ответить
Л
Лілія Андрійчук

Вночі бачить як вдень! ІЧ-підсвітка потужна, дальність велика. Рекомендую для охорони території.

Ответить
Г
Гаспар Ярмоленко

Камера видає чітку картинку навіть при слабкому освітленні. Для зовнішнього спостереження ідеальний варіант. Все супер, рекомендую!

Ответить