К
Кирило Гавриш

Камера якісна, відповідає опису. Все супер, рекомендую!

Ответить
Х
Харлампій Москаленко

Встановив на об'єкті, працює дистанційно без проблем. З будь-якої точки можу подивитися що відбувається. Все супер, рекомендую!

Ответить
О
Орест Лисенко

Камера має гарні характеристики, вдень і вночі все видно. Все супер, рекомендую!

Ответить
К
Каріна Коваленко

Камера видає чітку картинку навіть при слабкому освітленні. Для вуличного спостереження ідеальний варіант.

Ответить
Р
Руслан Сердюк

Кольори природні, баланс білого автоматично налаштовується правильно.

Ответить