Встановив на фасаді, кріплення надійне, вітер не страшний. Добре, але є над чим працювати.
Встановив на фасаді. За час експлуатації жодних нарікань, опади не страшні. Якість картинки чудова. Дуже добре, майже ідеально!
Живлення організовано зручно, без зайвих проводів. Все супер, рекомендую!