Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється. Все супер, рекомендую!
Камера працює бездоганно вже 3 місяці. Ніяких нарікань, якість збірки відмінна, кріплення зручне. Брав для офісу, тепер планую докупити ще.
Вбудований мікрофон записує звук якісно, чутно добре. Все супер, рекомендую!
Камера працює з різним обладнанням, проблем з сумісністю не виникло. Дякую за швидку доставку! Все супер, рекомендую!
Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється. Все супер, рекомендую!