Р
Радослава Юхимчук

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється. Все супер, рекомендую!

Ответить
А
Алла Ткаченко

Камера працює бездоганно вже 3 місяці. Ніяких нарікань, якість збірки відмінна, кріплення зручне. Брав для офісу, тепер планую докупити ще.

Ответить
П
Пантелеймон Матвійчук

Вбудований мікрофон записує звук якісно, чутно добре. Все супер, рекомендую!

Ответить
Г
Геннадій Іванов

Камера працює з різним обладнанням, проблем з сумісністю не виникло. Дякую за швидку доставку! Все супер, рекомендую!

Ответить
В
Валерій Заєць

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється. Все супер, рекомендую!

Ответить